Wesprzyj nas!

Możesz przyłączyć się do naszej akcji na różne sposoby

Podziel się swoimi możliwościami produkcyjnymi

Nieustannie poszukujemy możliwości zwiększenia mocy produkcyjnych. Jeśli masz drukarkę 3D lub inną maszynę produkcyjną i chciałbyś ją wykorzystać, aby pomóc – skontaktuj się z nami!

Zwiększenie mocy produkcyjnych pozwala nam na szybsze tworzenie części i zwiększenie skali naszej inicjatywy. Pracujemy głównie na drukarkach 3D w technologiach SLS, SLA i FDM, ale poszukujemy również maszyn CNC i urządzeń pracujących w innych metodach wytwórczych. Jeśli chciałbyś się do nas przyłączyć, skontaktuj się z nami mailowo pod adresem: contact@techagainsttanks.com

Pomóż nam projektować części

Ogłosiliśmy otwarty nabór w poszukiwaniu projektantów i przedsiębiorców, którzy chcieliby wspólnie z nami tworzyć i ulepszać projekty 3D. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Nasz Open Call nie jest klasycznym konkursem. To interwencja – poszukiwanie możliwych form dla pomocy. Przewidujemy oczywiście nagrody rzeczowe oraz Galę Finałową, jednak pozytywnie zaopiniowane projekty będziemy wgrywać do naszej bazy modeli od razu, przed ogłoszeniem wyników.

Liczy się przede wszystkim czas i skuteczność.