Wesprzyj nas!

Możesz przyłączyć się do naszej akcji na różne sposoby

Wesprzyj nas finansowo

Szukamy środków na zakup drukarek 3D i filamentów oraz wysłanie ich do ukraińskich drukarni 3D. Zbieramy też pieniądze na koszty transportu i zamówienia akcesoriów, często niezbędnych w naszych projektach.

Pomóż ratować zdrowie i życie! Wesprzyj nasze działania!

Zbiórkę organizujemy dzięki uprzejmości Fundacji Mentors 4 Starters.

Fundacja Mentors 4 Starters, ul. Zwierzyniecka 6/122 , 00-719 Warszawa

Prosimy dokonywać wpłat na konto bankowe:
59 1050 1012 1000 0090 3094 6892
Tytuł wpłaty:
Ukraine 3D

Strona Internetowa Fundacji: mentors4starters.pl

Podziel się swoimi możliwościami produkcyjnymi

Nieustannie poszukujemy możliwości zwiększenia mocy produkcyjnych. Jeśli masz drukarkę 3D lub inną maszynę produkcyjną i chciałbyś ją wykorzystać, aby pomóc – skontaktuj się z nami!

Zwiększenie mocy produkcyjnych pozwala nam na szybsze tworzenie części i zwiększenie skali naszej inicjatywy. Pracujemy głównie na drukarkach 3D w technologiach SLS, SLA i FDM, ale poszukujemy również maszyn CNC i urządzeń pracujących w innych metodach wytwórczych. Jeśli chciałbyś się do nas przyłączyć, skontaktuj się z nami mailowo pod adresem: contact@techagainsttanks.com

Pomóż nam projektować części

Ogłosiliśmy otwarty nabór w poszukiwaniu projektantów i przedsiębiorców, którzy chcieliby wspólnie z nami tworzyć i ulepszać projekty 3D. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Nasz Open Call nie jest klasycznym konkursem. To interwencja – poszukiwanie możliwych form dla pomocy. Przewidujemy oczywiście nagrody rzeczowe oraz Galę Finałową, jednak pozytywnie zaopiniowane projekty będziemy wgrywać do naszej bazy modeli od razu, przed ogłoszeniem wyników.

Liczy się przede wszystkim czas i skuteczność.